ثبت نام غیر حضوری | ورود کاربران
menusearch
mohsenhabibii.ir

قوانین سایت

(0)
(0)
قوانین سایت

1.ورود کاربران به وب‏ سایت گروه ورزشی محسن حبیبی و استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه ورزشی محسن حبیبی و سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین مشروحه در زیر توسط کاربران است.

2.تمامی مشخصات در خواستی در فرمهای ثبت نام غیر حضوری و دریافت برنامه را دقیق و صحیح وارد نمائید زیرا برنامه های تنظیمی شما از مشخصات اعلام شده خود است.
3.عدم دریافت برنامه توسط کاربر بدلیل ورود اشتباه اطلاعات در فرمهای ثبت نام غیر حضوری و دریافت برنامه نظیر آدرس ایمیل، شماره همراه و غیره به عهده وی خواهد بود و گروه ورزشی محسن حبیبی و سایت مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

4.صحت و واقعیت اطلاعات درج شده در سایت،هنگام پرکردن فرمهای ثبت نام غیر حضوری و دریافت برنامه به عهده کاربر بوده و مسئولیت ثبت خلاف واقعیت وحوادث و اتفاقات ناشی از آن بر عهده کاربر است.

5.مسئولیت حفظ ونگهداری رمز عبور حساب کاربری هر کاربر به عهده خود شخص بوده و سایت و گروه ورزشی محسن حبیبی مسئولیتی درقبال سهل انگاری وی و سوء استفاده افراد غیر از اکانت کاربر را ندارد.
6.در پرکردن فرمهای ثبت نام غیر حضوری و دریافت برنامه و انتخاب خدمات دقت فرمائید پس از ثبت نام امکان تعغیرات وجود ندارد.
7.پس از پرداخت وجه در صورت منصرف شدن از دریافت خدمات به هیچ عنوان امکان باز پرداخت وجه وجود ندارد.

8.برنامه به ایمیلتان ارسال میشود و به دلیل حجم بالای درخواست برنامه ها ازسوی کاربران حد اقل زمان ارسال برنامه 1 هفته است.

9.پس از 1 هفته ارسال نشدن برنامه جهت پیگیری میتوانید با مراجعه به بخش تماس باما در سایت در خواست پیگیری برنامتون رو ثبت کنین و یا با پشتیبانی در تماس باشید.

10.مدت رعایت برنامه ها 1 ماه بوده و جهت تمدید و وقفه نیافتادن بین برنامتون حتما 1 هفته مانده به موعد از بخش ورود کاربران در بالای سایت نسبت به تمدید برنامه و ثبت نام مجدد اقدام نمایید.

11.مسئولیت بروزهرگونه حوادث،عوارض،بیماری احتمالی تغذیه ای و تمرینی بدنسازی که کاربران سایت ودریافت کنندگان خدمات از سوی گروه ورزشی محسن حبیبی درخصوص برنامه های غذائی،مکملهای غذایی و برنامه های تمرینی بدنسازی دریافت میکنند بر عهده خودشان بوده و آقای محسن حبیبی هیچگونه تعهدی در قبال حوادث و اتفاقات احتمالی ناشی ازموارد ذکرشده به خدمات گیرندگان را نخواهد داشت.
12.متعهد میشوم به هیچ عنوان ازاسترویید ها وداروهای نیروزا و مکملهای ممنوعه استفاده ننمایم ودقیقا و صحیح فقط برنامه داده شده رو اجرانمایم و مسئولیت حوادث اجرای خلاف برنامه بر عهده خودم است.

13.استفاده از مکملهای غذایی اختیاری بوده و هیچ اجباری به مصرف آنها نبوده و مصرف مکملهای غذایی دارای عوارض خاص خودهستند حتی مکملهای غذایی مورد تایید وزارت بهداشت که در داروخانه ها به فروش میرسند.

14.تمامی موارد بالارا بادقت مطالعه نموده و کلیه موارد و نکات و قوانین ذکر شده رو قبول دارم.

 

جهت دریافت برنامه آنلاین روی اینجا کلیک نمائید.

جهت رزرو وقت مراجعه حضوری به شماره واتس اپ 3931979-0901 پیام دهید.

سلام پشتیبان هستم
چطور میتوانم کمکتان کنم؟